جشنواره چهارسو

دومین جشنواره هنرهای تجسمی چهارسو

 

دومین جشنواره هنرهای تجسمی چهارسو در ۵ رشته نقاشی/طراحی/پوستر/عکس/حجم

برگزار کننده :نگارخانه چهارسو

دبیر جشنواره : فاطمه هاشمی

داوری آثار :۲۳ و ۲۴ و ۲۴ و ۲۶ شهریور ماه

افتتاحیه : ۵ مهر ماه

با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و سنتی استان فارس با مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره با شماره ۲۳۱۷۷۵۵ (۰۷۱۱) تماس بگیرید .

با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و سنتی استان فارس با مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره با شماره ۲۳۱۷۷۵۵ (۰۷۱۱) تماس بگیرید .

 

گـــــــزارش اخــــتتامیه جشـــنواره چهارســو

4so-festival92-poster2

 

8

دومین جشنواره هنرهای تجسمی چهارسو 2 3 4 5 6

 

 

برگزیدگان بخش نقاشی :

آقای بهروز مسلمی از شیراز نفر اول

بهروز مسلمی

بهروز مسلمی

مقام دوم خانم نرگس آبخو از اصفهان

نرگس آبخو

نرگس آبخو

مقام سوم  خانم حدیث شایگان نژاد از اصفهان

حدیث شایگان نژاد

حدیث شایگان نژاد

مقام سوم آقای عیسی امیری از لارستان

عیسی امیری

عیسی امیری

 

برگزیدگان بخش طراحی :

خانم شادی کچویی از تهران نفر اول

alt

خانم نگین جواهری فر از تهران نفر دوم

نگین جواهری فر

نگین جواهری فر

مقام سوم  آقای کوروش هاشم پور از شیراز

کوروش هاشم پور

کوروش هاشم پور

مقام سوم آقای وحید طبابایی

وحید احمدی طباطبایی

وحید احمدی طباطبایی

 شایسته تقدیر از طرف هیئت داوران آقای محسن همتی

4so.ir.mohsen-hemati-sepas-tarahi

برگزیدگان بخش حجم :

مقام اول خانم سمیرا نصر از اصفهان

سمیرا نصر

سمیرا نصر

شایسته تقدیر از طرف هیئت داوران آقای علی لولیا از شیراز

علی لولیا

علی لولیا

شایسته تقدیر از طرف هیئت داوران خانم رایحه مظفریان از شیراز

رایحه مظفریان

رایحه مظفریان

شایسته تقدیر از طرف هیئت داوران خانم سارا تندیور از اصفهان

4so.ir.sara-tandivar-sepas-hajm

برگزیدگان بخش پوستر :

خانم زهرا اسدی از تهران نفر اول

زهرا اسدی

زهرا اسدی

خانم رها عبدالهی از شیراز نفر دوم

رها عبدالهی

رها عبدالهی

مقام سوم آقای محمد دهقان

محمد دهقان

محمد دهقان

مقام سوم خانم مهرنوش همتایی

4so.ir.mehrnoshe-hamtayi-3-poster

شایسته تقدیر از طرف هیئت داوران  آقای ابوالفضل شفیعی همت آبادی

ابلفضل شفیعی همت آبادی

ابلفضل شفیعی همت آبادی

برگزیدگان بخش عکاسی  :

خانم فاطمه یزدانی نیا نفر دوم

فاطمه یزدانی

فاطمه یزدانی

مقام سوم  خانم مریم معماری از شیراز

مریم معماری

مریم معماری

مقام سوم خانم خدیجه محمدی

خدیجه محمدی

خدیجه محمدی